36.8 C
Скопје
16:51 - 18 јуни, 2024

Ознака : чоколадно

Дестинации и Дегустации

Чоколадно лудило: За точно 8 минути ќе го подготвите најкремастиот колач на светот (РЕЦЕПТ)

Igor
Колач кој слободно може да го носи името – Чоколадно лудило, пробајте го уште денес! Потребни состојки: 1 готова кора (може и пишкоти), 300 грама...