14:32 - 19 април, 2024

Ознака : бременост дете

БалканСлајдерСцена

ДЕНЕС СЕ ЖЕНИ ПЕТАР ГРАШО: Младенците подготвени да застанат пред олтар

Еспресо
Кога се појави вести за венчавката на Хана Хуљиќ и Петар Грашо се шпекулираше дека е планирана за напролет, но, парот денеска ќе застанат пред олтарот и ќе го...