12.8 C
Скопје
08:24 - 15 април, 2024

Ознака : борд

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Илон Маск НЕ ВЛЕГУВА во бордот на Твитер: ЕВЕ ЗОШТО

Еспресо
И покрај тоа што стекна 9,2 отсто од акциите на Твитер, стана главен акционер и не крие дека сака да промени некои карактеристики на оваа...