13:54 - 19 април, 2024

Ознака : бодибилдер

Секојдневие

ВИДЕО|Бодибилдер го откри своето алтер-его: Јас сум драг-кралица и сум горд на тоа!

Еспресо
28-годишниот Рок Еванс се натпреварувал и победил на повеќе натпревари во боди-билдинг, но тој е многу поразличен од традиционалниот тип на вежбачи. Покрај тоа што...
Секојдневие

ВИДЕО+ФОТО: Бодибилдер се ожени со секс кукла – Се запознале во бар, а после 8 месеци „врска“ ја запросил

Еспресо
Откако венчавката е одложена два пати оваа година, „заљубените“ вереници конечно станаа маж и жена…Бодибилдерот од Казахстан конечно се ожени со својата сакана секс кукла,...