17.8 C
Скопје
00:59 - 26 мај, 2024

Ознака : дрег кралица

Секојдневие

ВИДЕО|Бодибилдер го откри своето алтер-его: Јас сум драг-кралица и сум горд на тоа!

Еспресо
28-годишниот Рок Еванс се натпреварувал и победил на повеќе натпревари во боди-билдинг, но тој е многу поразличен од традиционалниот тип на вежбачи. Покрај тоа што...