17.8 C
Скопје
02:25 - 26 мај, 2024

Ознака : запознале

Секојдневие

ВИДЕО+ФОТО: Бодибилдер се ожени со секс кукла – Се запознале во бар, а после 8 месеци „врска“ ја запросил

Еспресо
Откако венчавката е одложена два пати оваа година, „заљубените“ вереници конечно станаа маж и жена…Бодибилдерот од Казахстан конечно се ожени со својата сакана секс кукла,...