16.8 C
Скопје
15:35 - 27 февруари, 2024

Ознака : бизарен

Секојдневие

Бизарен оглас на серијата „Господарот на прстените“ – Бараме многу, многу влакнести актери, но и уште нешто…

Еспресо
Продукциската компанија која стои зад серијата „Господар на прстените“ го објави можеби најчудниот оглас за работа некогаш. Тие се во потрага за многу, многу влакнести...
Секојдневие

Нов застражувачко бизарен тренд: Влакна од носот! Ставаат дури и маскара на нив (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Заборавете на чупање и скратување на влакната од носот, без оглед дали сте маж или жена… Супервлакнестиот нос е нов тренд на разубавување, поради кој...