11.8 C
Скопје
22:54 - 29 февруари, 2024

Ознака : Били Козби

СлајдерСценаФилм и ТВ

(ВИДЕО) СЕ ОГЛАСИ ЖРТВАТА НА КОЗБИ: “Тој е сексуален предатор кој е пуштен од затвор!”

Еспресо
Откако Врховниот суд во Пенсилванија ја поништи обвинителната пресуда на Били Козби за сексуална злоупотреба во јуни, се огласи неговата жртва Андреа Констанд. Поранешната вработена...