7.8 C
Скопје
21:18 - 20 февруари, 2024

Ознака : барак

ЛајфстајлСцена

Мишел Обама откри како изгледало растењето на нејзините ќерки во Белата куќа (ФОТО)

Igor
Поранешната прва дама на Америка, Мишел Обама во интервјуто за „ETonline“ откри како изгледало растењето на нејзините две ќерки во Белата куќа. Таа изјави дека...