17.8 C
Скопје
14:06 - 27 февруари, 2024

Ознака : бакингемска палата

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Јавноста загрижена за Кејт Мидлтон: Поради овие фотографии сите веруваат дека таа е на чекор од анорексија (ФОТО)

Еспресо
Војвотката Кејт Мидлтон отсекогаш се одликувала со вита фигура, но последните фотографии даваат повод за загриженост, бидејќи таа досега никогаш не била слаба до оваа...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Принцот Хари со своето заминување најмногу ја повреди оваа личност!

Слободен Печат
Сите пишуваат за тоа како принцот Вилијам е повреден со одлуката на неговиот брад да ја напушти должноста како член на кралското семејство, но никој...
Uncategorized

За жолтиот капут на Меланија Трамп на гламурозниот прием кај кралицата долго ќе се зборува (ФОТО)

Слободен печат
Првата дама на САД и американскиот претседател вчера стигнаа во Велика Британија. По попладневниот чај со Камила и принцот Чарлс, Меланија и Доналд Трамп се...