5.8 C
Скопје
01:32 - 4 март, 2024

Ознака : асгари

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Причина за разводот на Бритни Спирс и Асгари: Жестока тепачка поради неверство

jasmina.kantardzieva
Во средата, озборувачкиот медиум за славни личности ТМЗ објави дека Бритни Спирс и Сем Асгари раскинале пред една недела. Двојката е заедно вкупно 6 години....