10.8 C
Скопје
21:42 - 28 февруари, 2024

Ознака : антицелулитно масло

Здрави навики

НАПРАВЕТЕ САМИ: Домашно антицелулитно масло (РЕЦЕПТ)

Igor
Ако сте поборник на природната козметика, тогаш овој рецепт за антицелулитно масло е одличен за вас, а во исто време е и поевтин и поефикасен...