10.8 C
Скопје
21:40 - 28 февруари, 2024

Ознака : Ана Марија Таневска

Ви ПрепорачувамеЛајфстајлЛокумчеНаши ФациСлајдерСтилСцена

(Фото) Најзгодната моторџика Ана Марија Таневска доби нов ѕвер: Специјално дизајниран за неа во Германија

Еспресо
Веројатно е „најјака машина“ во Македонија, М1000rr competition од 212 коњски сили, целата карбон, која тукушто ја „збрмчи“ згодната Ана Марија Таневска. Моторот пристигна во Македонија, а...
Ви ПрепорачувамеЛокумчеСлајдерСцена

(ФОТО) ЛОКУМЧЕ: Убавицата (Ана Марија Таневска) и ѕверот 

Еспресо
Ана Марија Таневска штотуку се врати од годишниот одмор поминат во Албанија и во Охрид, па нè почести со фотографија на која позира покрај базен...