34.8 C
Скопје
18:17 - 22 јули, 2024

Ознака : 17 февруари

АстроСлајдерХороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 17.ФЕВРУАРИ: Вагите ќе знаат вешто да се приспособат, успехот на дофат од рака за Стрелците…

Еспресо
Овен Се грижите да бидете забележани на различни страни и треба да ги користите вашите најсилни адути на располагање. Големите амбиции понекогаш носат нови предности...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

НА 17 ФЕВРУАРИ ПОЧНА НОВА ЕРА ВО МУЗИКАТА: Светот се запозна со звуците на „AC/DC“, роден е фронтмен на „Green Day“…

Еспресо
Денешниот ден, 17 февруари, ќе остане запaметен по неколку интересни настани кои оставија голем белег во музиката сè до денеска. На 17 февруари низ историјата,...