33.8 C
Скопје
19:03 - 22 јули, 2024

Ознака : 100 000 долари

Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Македонската ,,Мерцедес мама” бара донација од 100 000 долари (ФОТО)

Igor
Томовска преку GoFundMe бара донации од по 100 000 долари. Преку оваа платформа, инаку се собираат пари за неизлечиво болни лица или за навистина сиромашни....