Македонската ,,Мерцедес мама” бара донација од 100 000 долари (ФОТО)

Томовска преку GoFundMe бара донации од по 100 000 долари. Преку оваа платформа, инаку се собираат пари за неизлечиво болни лица или за навистина сиромашни.

Таа на истата платформа покрена кампања во која бара пари зошто никој не сакал да ја вработи. За таквата ситуација Томовска ја обвинува полицијата, која наводно ја вознемирувба откако лани ја фатиле како возела 200 км/час со нејзината ќеркичка на задното седиште без појас.

Инаку Маргарита е многу активна на социјалните мрежи каде што се фали со скапа облека, автомобили и шопинзи.

Има фотографии и од казина со жетони од неколку илјадници долари. И покрај нејзината предвидена цел таа засега има собрано скромни 175 долари.

Слични објави

НЕ ВНЕСУВАТЕ ДОВОЛНО ТЕЧНОСТИ? Направете го тоа со помош на храната

Igor

Дневен хороскоп за 27.02.2020: Ракот ќе пронајде компромис со саканата личност, а Рибите ќе бидат изненадени од партнерот

Еспресо

Дадилката откри дека Анџелина на децата им дозволува да пијат алкохол (ФОТО)

Igor

Гледала како УМИРА, но не можела ништо да направи: Писателката зборува за болната трагедија

Igor

Обожавател ѝ кажа на Селма Хајек дека има премногу ботокс, а еве што му одговори таа! (ФОТО)

Васко Спасоски

Се што е потребно за живот го сместиле во 25 квадрати: Од камп приколка направиле вистински рај за уживање и релаксација! (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

дванаесет − 7 =

Слични објави

Ѕирнете таму каде што не би смееле: Што прават стјуардесите кога никој не ги гледа

Еспресо

Сопругата на Икарди заведува и на крајот на светот (ФОТО)

Igor

„Штом го погледнав…“ Дара Бубамара повторно снимила експлицитно видео! (ФОТО)

Васко Спасоски

РАЗГАЛЕНИ ЅВЕЗДИ: Ова се холивудските лица кои имаат НАЈБИЗАРНИ барања и желби

Igor

Дневен хороскоп за 25 март: Љубов, кариера и здравје!

Васко Спасоски

Мелани Грифит и Антонио Бандерас: Се венчаа за две недели, се разделија по 20 години брак, но сè уште се добри пријатели

Еспресо