34.8 C
Скопје
19:59 - 15 јули, 2024

Ознака : 10 песни

Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Кога ќе ја снема темнината и ќе остане само чиста мелодија: Топ 10 најдобри акустични хард рок песни! (ВИДЕО)

Еспресо
Иако се предигра во сите рок жанрови, а посебно во хард рокот, колку се гласни или брзи нивните рифови и колкава количина на темнина можат...
Лајфстајл

Топ 10 песни од Били Ајлиш кои секој вистински обожавател мора да ги слушне! (ВИДЕО)

Еспресо
Били Ајлиш неодамна наполни 18 години, а оваа година целиот музички свет пишува само за неа. Секоја песна од нејзиниот деби албум „When we all...