34.8 C
Скопје
20:30 - 15 јули, 2024

Ознака : 10-годишна

БалканСлајдерСцена

Владо Георгиев доби 10-годишна забрана за влез во Црна Гора

Еспресо
Управата на полицијата во Херцег Нови му го забрани влезот во Црна Гора на пејачот Владо Георгиев до 2030 година, соопшти адвокатската канцеларија Томановиќ, која...