Топ 5 фризури кои ќе доминираат во 2020 – Толку женствени и елегантни! (ФОТО)

Експертите за коса велат дека оваа година, кога станува збор за украсите, важи правилото – колку повеќе толку подобро…

Погледнете кои 5 фризури ќе бидат апсолутен хит во 2020!

1. Кажете им ДА на украсите

pofimedia

2. Враќање на плетенките (во сите видови)

profimedia

3. Патецот го носиме на средина, нека биде јасно!

profimedia

4. Изглед на мокра коса, многу секси!

profimedia

5. Негуваната коса која блеска и сјаје е вечен тренд!

Слични објави

Џејсон Момоа слаб и ќелав за рекламата која предизвика лавина негативни реакции! (ВИДЕО)

Еспресо

Маска од краставица: Кажете им збогум на брчките

Igor

Карлеуша во свој стил повторно ги помести границите: На бината слета со хеликоптер, а гостинки ѝ беа девојките од „Хурикејн“ (ФОТО)

Еспресо

Фотографии кои ја вознемирија јавноста, но навистина треба сите да ги видат: Да, сега е вистинскиот момент! (ФОТО)

Еспресо

Хроничниот стрес и исцрпеноста можат да бидат клучни фактори за развој на оваа болест

Еспресо

Марјана Станојковска „меша“ лево-десно во фустан со длабоко деколте (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

четири × четири =

Слични објави

Поради коронавирусот не знаел како да го прошета кучето, но му текнала една идеја по која стана хит (ВИДЕО)

Еспресо

Морничава снимка од смртта на сопругот на руската богаташка: Ставиле сув мраз во базенот, тројца починале (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Еспресо

Пејачката Елена Велевска е горда мајка: Нејзините три деца снимија заедничка песна, синот Марко рапува! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

24 чудни работи што ги наследуваме од родителите: Добро размислете со кого ќе имате деца!

Еспресо

Вељко и Богдана ја напуштаат Србија: Штом станат родители ќе се преселат во оваа земја! (ФОТО)

Васко Спасоски

Панчо и Андреј во борба против коронавирусот: ДНК со концерт во живо, ама од дома!

Васко Спасоски