ЖАРИ И ПАЛИ И ВО ШЕСТАТА ДЕЦЕНИЈА: Лидија Вукичевиќ се соблече на 57 години и ја покажа својата ЗАВИДНА ФИГУРА! (ФОТО)

За неа годините се само бројка…

Актерката Лидија Вукичевиќ отсекогаш важеше за секс симбол на екс југословенската сцена. Лидија е како вино, колку старее толку е поубава и позгодна.

Таа на својот профил на социјалните мрежи објави фотографии кои ја истакнуваат нејзината витка фигура.

Лидија ужива моментално на одмор во Африка, каде не само што одмараше туку и вежбаше, па така настана и фотографијата со опис:

– Не постои поидеално место за вежбање.

Коментарите на нејзините следбеници се нижеа, а само некои од нив беа: „Не постои поидеална жена од тебе“, „Секоја чест“ и други…

Слични објави

Пејачката дознала дека мажот ја изневерува со ДАДИЛКАТА, па му вратила со нејзиниот најдобар ДРУГАР- денес таа слави (ФОТО)

Igor

Греми на балкански начин: Вечерва во „Штарк“ арената се доделуваат наградите МАC 2020

Слободен печат

Џејсон Момоа слаб и ќелав за рекламата која предизвика лавина негативни реакции! (ВИДЕО)

Еспресо

Четири најубедливи докази за постоење на патници низ времето (ВИДЕО)

Еспресо

Гала концерт на гудачкиот квартет Бонд во Скопје (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Дојдете кај мене, имам подобар поглед! Мадона ги повика Меган и Хари да дојдат во нејзиниот стан, а еве што им нуди! (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

3 × 2 =

Слични објави

Почина Мања од Дисциплина Кичме

Igor

Додека Лила лежи и гледа телевизија, тој и ги бакнува нозете… (ФОТО)

Еспресо

„Врба“ на фестивалска турнеја во Европа и САД (ФОТО)

Васко Спасоски

Џастин Бибер отворено проговори за својот сексуален живот!

Еспресо

Загина ѕвездата од серијата која се гледаше и во Македонија (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Беше голем како фудбалер, а уште поголем како човек: Дејвид Бекам изненади старец болен од карцином! (ВИДЕО)

Еспресо