Вељко Ражнатовиќ сподели досега необјавена фотографија од венчавката!

Венчавката на Вељко Ражнатовиќ и прекрасната Богдана (тогаш Родиќ) привлече многу внимание на Балканот, па затоа јавноста будно го следеше секој нивни најмал чекор.

Сепак, иако целото случување се пренесуваше на телевизиите и имаше присуство на огромен број новинарски екипи, изгледа дека сепак нешто успеа да ни избегне. Всушност, Вељко на Инстаграм објави фотографија од венчавката која досега не е видена, а на неа се гледа како синот на Цеца заљубено ја гледа својата идна сопруга за време на црквената церемонија.

View this post on Instagram

Oko ne laže

A post shared by SERBIAN ACE 🇷🇸 Српски Ас (@veljkoraznatovic) on

„Окото не лаже“, напишал Вељко под фотографијата.

Слични објави

Ја нервираат гласините дека се дрогирала: “Никогаш во животот не сум земала хероин”

Igor

Вежба за совршен задник: Резултатите се видливи за брзо време (ВИДЕО)

Еспресо

Ќерката на Брус Вилис за „Ноќ на вештерките“ со оргинална маска! Повеќе открива, отколку што сокрива! (ФОТО)

Igor

Шакира не сака да се мажи: Бракот ме плаши, сакам да бидам љубовница

Слободен печат

Градите на Лоба сакаат да „рипнат“ надвор: Пејачката во бел тесен корсет (ФОТО)

Igor

ОВА СЕ УШТЕ НЕ Е ВИДЕНО: Пејачката среде настап ја подигна маицата и ги покажа голите гради (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

дванаесет − 7 =

Слични објави

КОЈ НАЈМНОГУ МУ ОДГОВАРА НА ЛАВОТ? Четири најубави парови според хороскопот

Igor

Топ 10 вежби за совршен задник (ВИДЕО)

Igor

Стивен Спилберг сепак не ја поддржува ќерка си да снима филмови за возрасни

Еспресо

МАРИЈА ШЕРИФОВИЌ го напушта ГРАНД поради БЕБЕ: Ќе станам МАЈКА и ќе го чувам детето САМА!

Igor

Босанската Ким нарача евтина венчаница од интернет! Креацијата од 700 денари на фотки изгледа брутално, ама во живо е фијаско! (ФОТО)

Igor

ЗДРАВО И АРОМАТИЧНО: Масло од семки од тиква и неговите хранливи вредности

Igor