13.8 C
Скопје
04:07 - 28 септември, 2023

ЦЕЛОСНО СЕ ПРОМЕНИ: Клое Кардашијан направила нова операција? (ФОТО)

Сестрите Кардашијан се познати по тоа што често го „доработуваат“ својот изглед, но една од нив почна да претерува.

Во последниве три години Клое Кардашијан драстично се промени, вгради импланти во задникот, ги коригираше усните, се подложи на липосукција, ја промени фризурата, а според фановите, има направено и корекција на носот.

На новата фотографија на Инстаграм таа добила многу коментари, кои во најголем дел се однесувале на нејзиниот нос, а некои напишале и „Дали е ова Ким?“

Погледнете и самите и видете како Клое изгледаше пред три години, а како сега.

клое кардашијан
Профимедиа/Инстаграм

Слични објави

(Фото) Џулија Робертс жената која освојува со насмевка се појави на ревија на Гучи во Милано

еспресо

Тајчи откри дека била жртва на сексуална злоупотреба: „Мислев дека тајната ќе ја однесам во гроб“

Еспресо

(Видео) Елена Велевска облече преубава венчаница, кој е младоженецот?

еспресо

Стресен е животот во Белата куќа, кучето на Бајден повторно искасало агент на тајната служба

еспресо

(Фото) Ана Ивановиќ влегува во славното друштво на тенисот, кариерата ја заврши пред седум години

еспресо

Филм за турнејата на Тејлор Свифт набргу ќе пристигне во кината во 100 земји

Еспресо
Се вчитува....