Цел живот верни на една фризура – Овие познати дами не го менуваат својот имиџ за ниедна цена (ФОТО)

Овие дами никогаш не ја промениле својата фризура, можеби затоа што одлично им одговара, а ние се согласуваме со тоа, погледнете кои се тие…

Џулијан Мур

Кејт Мидлтон

Џенифер Анистон

Ана Винтур

Жизел Бундшен

Пенелопе Круз

Слични објави

По 35 години решена мистеријата на плочата на Бајага, програмерите го дешифрираа записот (ВИДЕО)

Еспресо

Аманда Ли е кралица на социјалните мрежи (ФОТО)

Еспресо

Повеќе не се кријат: Пеце и Марјана на рипче во познат скопски ресторан (ФОТО)

Igor

Погребани Коби и Џиана Брајант: На приватната церемонија присуствувале само најблиските членови на семејството

Еспресо

11 милиони лајкови како од шега: Кога најмладата милијардерка ќе се соблече во бикини, тоа е празник за очи (ФОТО)

Еспресо

Речиси непрепознатлива: Селин Дион во вакво смело издание досега не сте ја виделе (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

деветнаесет + деветнаесет =

Слични објави

Сензуален танц со неочекуван пресврт: Џеј Ло танцуваше покрај момчето, а потоа се случи нешто НЕОЧЕКУВАНО (ВИДЕО)

Еспресо

Кети Пери потврди дека е бремена, а веста ја откри во новиот спот (ВИДЕО)

Еспресо

Овие пет збора и донеле 100.000 евра на Марина Туцаковиќ, а со години ги пее НЕДА УКРАДЕН! (ВИДЕО)

Igor

Пинк: На 17 години доживеав спонтан абортус

Igor

Анастасија Ражнатовиќ едвај чека прилика да се разголи: Погледнете во какво бикини позира! (ФОТО)

Васко Спасоски

ЦЕЛ БОДРУМ ГЛЕДА ВО НЕА: Северина во бикини е вистинска БОМБА (ФОТО)

Igor