Татјана, што ти требаше ова? Познатата пејачка сними песна за Инстаграм (ВИДЕО)

– Одам во слики, некое ново селфи наоѓам, со другарите по клубови, а ставам лајк и коментар – вака некако оди текстот на најновата песна на фолк-пејачката Татијана Лазаревска.

Песната како што рековме, носи наслов „Инстаграм“, а пејачката сними и видеоспот за неа.

Ние нема да судиме и коментираме повеќе, оставаме вие да го сторите тоа.

Погледнете и слушнете:

Слични објави

Ема Вотсон за својот „љубовен“ статус: Во врска сум со сама себе!

Igor

Кристијано Роналдо ги разнежни фановите на Инстаграм со фотка со децата (ФОТО)

Еспресо

Се разведе и почна да се слика провокативно: Пејачката Славица Чуктераш позира во долна облека (ФОТО)

Васко Спасоски

Уште еден скандал го тресе Холивуд! Шерон Стоун тужи пејачка поради јавни навреди! (ФОТО)

Igor

Хотел нуди 18 години бесплатен престој ако направите бебе во него (ВИДЕО)

Слободен печат

Шок на сцена! Пејач почина на неговиот настап: „Прекина со свирење, се извини и ја спушти главата“… (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

седумнаесет − 16 =

Слични објави

Посни марципан-колачи со ореви (РЕЦЕПТ)

Igor

Сите зборуваат за ЧУДЕСНИОТ ЃЕРДАН што Моника Белучи го носеше во Кан (ФОТО)

Igor

Сопругата на Здравко Чолиќ била нападната со нож

Igor

Велигден во животинското царство (ФОТО)

Еспресо

Холивудските актери откриваат детали од снимањето на секс сцените – Оливија Колман: Ставам воден сунгер помеѓу нозете

Еспресо

Ново признание за филмот на Милчо Манчевски: „Врба“ освои престижна награда во Португалија!

Еспресо