Сопругот на Селма Хаек за роденден ѝ заби торта во лице (ВИДЕО)

Убавата актерка Селма Хаек пред неколку дена го прослави својот 53 роденден, а таа сè уште плени со  својот сексипил, убавина и совршен изглед.

Таа на својот профил на Инстаграм објави видео од прославата на роденденот и покажа како нејзиниот сопруг, францускиот бизнисмен Франсоа Анри Пино (57) ја „почести“ со убава торта.

На објавената снимка Селма седи пред масата со торта, а нејзиниот сопруг со поддршка на другите гости и го заби лицето во тортата, а потоа веднаш ја бакна.

– Ја сакам оваа мексиканска традиција, но најдобро од сè беше бакнежот. Ти благодарам љубов, најдобар си – напишала актерката со објавата на видеото.

Слични објави

Дострелите на нашата висока мода (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Не може потесно и пократко: Џорџина Родригез го покажа совршениот задник (ФОТО)

Igor

Пет знаци дека се однесувате како мајка кон своето момче

Igor

Душко ја изневерувал Карлеуша со Сораја, НАРАКВИЦАТА што и ја подарил ќе ве остави подзинати (ФОТО)

Igor

Строги правила до кои принцезата Шарлот треба да се придржува

Еспресо

Македонката Мими Јовановска растури на сцената на Гранд – Жирито на нозе, публиката во солзи (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

3 × два =

Слични објави

Том Хенкс поради сопругата ја смени верата и стана православен! Актерот летува каде што летуваат и Македонците (ФОТО)

Igor

ПРЕУБАВАТА КОСОВСКА АКТЕРКА со жежок фустан МАМЕШЕ ПОГЛЕДИ на фестивалот во Пула (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Ги излуди фановите со огромните гради – Сораја објави ново провокативно видео

Еспресо

„Само дрско на фин начин“: Актерката Лидија Вукичевиќ објави провокативна фотографија, но пак изгледа дамски! (ФОТО)

Еспресо

По 10 години раскинаа: Една од најубавите српски пејачки сега е сингл! (ФОТО)

Igor

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП: Како ќе ве служи здравјето и дали вреди да се нервирате?

Igor