Славниот фудбалер се разведува поради девојка ВРСНИЧКА СО ЌЕРКА МУ

Познатиот чешки фудбалер Павел Недвед, по 25 години се разведува од сопругата Ивана, поради друга жена, пренесуваат чешките медиуми.

Павел е фотографиран со новата избраничка, 23-годишната Лусија, која е само една година постара од неговата ќерка.

Фотографијата од Павел и Лусија Ановичинова, ја објавило списанието „Блесок“.

Слични објави

Никогаш не треба да бидат заедно – Најлошите љубовни парови во хороскопот

Igor

Идеална посна вечера: Потпечена палента со компири

Igor

Можеби се прашувате колку заработија Шакира и Џенифер Лопез за настапот на Супербол: Одговорот ќе ве изненади

Еспресо

Малку поинакви печени компирчиња – Почувствувајте го нивниот киселкаст вкус

Igor

Наследничката на империјата Ламборџини го посрамоти семејството (ФОТО)

Igor

Хаос во домот на Лила Филиповска: Елката превртена на под, водителката го објави виновникот (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

3 + 4 =

Слични објави

Украинската манекенка шокираше со фотографијата од раскрвареното лице: Дел од фановите ѝ пружија поддршка, други ја обвинија дека лаже

Еспресо

По овој лик од серијата „Сексот и градот” сите лудувавме – Денес има 48 години и изгледа како милион долари! (ФОТО)

Еспресо

Роби Вилијамс открил зошто одбил да го замени Фреди Меркјури во групата „Queen”

Еспресо

Гитарата на Курт Кобејн продадена за рекордни 6 милиони долари

Еспресо

Бекам во џакузи со друга жена! (ФОТО)

Igor

Ријана со остри критики од фановите: Како можеше да не лажеш сите овие години? (ВИДЕО)

Еспресо