Што е тоа на рамото? На Шерон Стоун ѝ се потсмеваат поради стајлингот! (ФОТО)

Истиот момент кога Шерон Стоун зачекори на црвениот килим предизвика големо внимание. Многумина беа збунети поради стајлингот кој го избрала.

Во желба да биде иновативна и во тренд, Шерон „заработи“ невкусни коментари од модните критичари.

Класично црно одело кое го избрала за доделување награди во светот на модата, имало необичен предимензиониран детаљ на едното рамо.

Фото: Профимедиа

Очигледно никој не го разбрал нејзиниот обид да се изрази модно и да биде поинаква.

Се разбира, на социјалните мрежи веднаш беше „казнета“ со лоши коментари.

– Тоа на оделото изгледа како голема пуслица, искоментирал еден од нејзините фанови.

Слични објави

Чудо од чоколадо: Брза, едноставна и вкусна посластица која ќе ве воодушеви

Igor

ЖЕШКА фотосесија: СПЕЈКО се надмина себеси, жените во транс!

Igor

Зошто имате подочници и кога не сте уморни?

Igor

ПРИНОВА КАЈ ЃОКОВИЌ: Новак и Јелена ќе добијат трето дете?

Igor

Кој би сакал да пее со неа?! Девојките од „Spice Girls“ ја одбиле Адел да им се придружи на бината (ФОТО)

Igor

Доста со лагите! Колку всушност треба да трае „секс акцијата“?

Igor

Остави Коментар

четири × 4 =

Слични објави

Тајната за долговечноста на кралицата Елизабета: Поради ова е витална и во 93-та година!

Еспресо

Жешкиот танц на Теодора – Танцуваше на хит од Шакира, а потоа брутално го затресе задникот (ВИДЕО)

Еспресо

Боливудска актерка ненамерно го претвори во ПЕКОЛ животот на еден обичен човек

Igor

Ја заскокотка фантазијата на мажите – На Лидија Вукичевиќ годините не и можат ништо (ФОТО)

Еспресо

Актерот Милош Биковиќ ја освојува Русија: Неговиот последен филм постави рекорд во гледаност! (ВИДЕО)

Еспресо

Фигура од свадбената торта на Слеш се продава на „eBay“ со вистинска коса од музичарот (ФОТО)

Еспресо