Северина во бикини: Некои воодушевени, некои разочарани (ФОТО)

Популарната хрватска пејачка Северина, доколку гледаме според објавите на Инстаграм, во моментот со сопругот Игор и синот Александар одмара во Турција.

Во последно време таа често добива критики дека е преслаба, но не им обрнува внимание.

На објавената фотографија фановите реагираа поделено, некои го критикуваа преслабиот изглед и нејзините нозе кои не им се допаднале, а некои фанови ја пофалија дека изгледа феноменално со оглед на нејзините 47 години.

Погледнете и проценете сами…

https://www.instagram.com/p/Bz0u04hBkXf/?utm_source=ig_embed

Слични објави

Најголемите тајни на познатите: Ова сакале да го скријат од јавноста! (ВИДЕО)

Igor

ОВИЕ натпреварувачи се пласираа во финалето на Евровизија

Igor

Поради овој потег Шакира стана главно меме на интернет!

Еспресо

Бруклин Бекам ја запросил Никол со дијамантски прстен вреден вртоглави 200.000 долари (ФОТО)

Еспресо

Погледнете како изгледа Шерон Стоун (62) во бикини (ФОТО)

Фитнес модел чија фигура не можете лесно да ја заборавите (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

2 × 3 =

Слични објави

Едвај одеше во фустан стар 56 години: Дојде по награда, ама доби уште една за која сите и се смеат (ВИДЕО)

Igor

Повторно се собира НАЈСЕКСИ ЖЕНСКИОТ БЕНД на сите времиња

Igor

ПРЕКРАСЕН ЛЕТЕН ВКУС: Торта со лубеница и наполитанки (РЕЦЕПТ)

Igor

Важеше за вистинска убавица, СЕГА НИКОЈ НЕ БИ ЈА ПРЕПОЗНАЛ (ФОТО)

Igor

Тамбураши за 48 роденден: Северина славеше на тераса со вино! (ВИДЕО)

Еспресо

Памела Андерсон се разведува после 12 дена брак!

Еспресо