Серена Вилијамс ни го покажа задникот во минијатурно бело бикини (ФОТО)

Една од најдобрите женски тенисерки во светот Серена Вилијамс ги собра „лајковите„ на Инстаграм за денес.

Таа објави фотографија на која позира во минијатурно бело бикини каде до израз доаѓаат нејзините затегнати нозе, но и задникот.

Серена уште еднаш покажа дека е во топ-форма на која може да и подзавидат многумина.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Serena Williams (@serenawilliams) on

Слични објави

Девојка со несекојдневна убавина го освојува модниот свет! (ФОТО)

Еспресо

Новото момче на Ирина Шајк – Папараците ги уловија нивните прегратки (ФОТО)

Igor

Интервју со пејачот Даниел Крстески: После Балашевиќ и Коен не можам да слушам „Два Бона“ и Таско (ФОТО)

Igor

Згодната Џорџина покажа како се танцува – Роналдо е вистински среќник! (ВИДЕО)

Еспресо

Хилари Даф го нападна папарацото кој ги фотографираше нејзините деца! (ВИДЕО)

Еспресо

Откриена тајната на нејзината витка става: Емина Јаховиќ е меѓу првите на Балканот која го „подврзала желудникот“? (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

деветнаесет − 17 =

Слични објави

Вистинска зимска идила: Бајковити места кои мора да ги посетите барем еднаш во животот!

Слободен печат

Совршенство од вкусови во 5 чекори: Торта од бела чоколада и јагоди без печење! (РЕЦЕПТ)

Igor

Роден е Џејмс Тејлор, „Velvet underground“ на чело со Лу Рид го објавија својот деби албум и други настани кои ја одбележаа музиката на историјата…

Еспресо

Евровизија 2019: ТАМАРА прошета на портокаловиот тепих

Igor

Неговиот живот се уште е мистерија, со уметноста предизвика скандали, а денес се смета за еден од најдобрите сликари на сите времиња

Еспресо

Васил Гарванлиев: Евровизиската сцена е предизвик и сон на секој пејач

Кристина Апостолова