Селин Дион ја запрепасти јавноста во Париз

Селин Дион (50) последниве неколку години ја шокира јавноста со својот изглед. Канадската пејачка присуствувала на ревијата на холандската дизајнерка Ирис Ван Херпен во Париз.

Селин облекла креација од дизајнерката – плетен фустан кој ѝ се закачил за чевлите, па не можела нормално да оди. Но, освен чудниот фустан, обожавателите забележиле дека пејачката е толку ослабена што ѝ се гледаат коските.

Profimedia

Пејачката во една прилика рекла дека добрата линија ја должи на потењето.

„Постојано се потам. Понекогаш сакам луѓето да видат колку се потам и колку работам“, изјавила.

Неодамна Селин Дион е обвинета дека е сатанистка откако ја лансирала својата линија за детска облека CELINUNUNU.

Слични објави

Вљубена во убиец: Елизабет прозборе за врската со човекот кој уби повеќе од 30 жени (ВИДЕО)

Еспресо

Само еднаш се сретнале, а ова е суровата вистина која Грејс Кели тогаш и ја кажала на Дијана

Igor

Израдувајте ги најмилите – Банана торта во чаша

Igor

Меланија го освои Лондон: Мораме да смислиме нов збор за стилот на оваа дама! (ФОТО)

Igor

Чолиќ има соседи за мерак: Погледнете што мислат тие за него и зошто никогаш не го сликаат!

Васко Спасоски

Кралицата Максима во костим за капење: Глетка која ретко се гледа! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

11 − 2 =

Слични објави

Актерката ПРЕСРЕЌНА, дознала дека е бремена во петтата деценија од животот

Igor

ЕКСКЛУЗИВНО: Луксузниот бренд Елена Лука го носи својот гламур во Њујорк!

Igor

Шенка за Ѓорѓи: Јас сум тука, живеам, се радувам, плачам, чувам внуци – греота е тој што повеќе го нема (ВИДЕО)

Igor

200 ЖЕНИ ВЕРУВАЛЕ ДЕКА СЕ ВО ВРСКА СО НЕГО: Познат Хрват жртва на кражба на идентитет

Igor

Лепа Брена коментираше на провокативното видео од нејзината снаа Александра Пријовиќ! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Дневен хороскоп за 20 март 2019 (среда)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian