СЕ ОГЛАСИ И ДЕДОТО: Таткото на Меган Маркл изненади со изјавата

Меган Маркл и нејзиниот татко Томас имаат проблематичен однос, а тој не престануваше со скандалозни изјави во врска со ќерка си, во екот на еуфоријата околу венчавката.

Тој не дојде на кралската свадба, наводно поради операција, а оттогаш не ни има контакт со својата ќерка.

Но, во врска со раѓањето на бебето, тој изненади со својата изјава:

„Воодушевен сум. Горд сум што мојот внук е роден во кралско семејство и знам дека достоинствено ќе му служи на британскиот народ. Му посакувам среќа и здравје. Им честитам на мојата Меган и на принцот Хари. Да живее кралицата.“

 

Бонус видео:

Слични објави

Бившиот сопруг на Џенифер Лопез остана без јахтата: Пламенот ја проголтал за неколку минути (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Куќа или вселенски брод? Домот на Ким и Канје „блеска“ од луксуз, само за базени потрошоле илјадници долари! (ФОТО)

Васко Спасоски

ЈЕЛЕНА ТЕ ПРАВИ МАЈМУН: Српската репрезентација брутало искрена

Igor

Рита Ора во минијатурен фустан го покажа бујното деколте (ФОТО)

Igor

Киднапирала маж што го запознала на Тиндер и го нападнала

Igor

Го криеше ЦЕЛИ ДВЕ ГОДИНИ: Анастасија Ражнатовиќ ја објави првата ФОТОГРАФИЈА со дечкото Ѓорѓе!

Igor

Остави Коментар

1 × 2 =

Слични објави

ФОТО: Контроверзен богаташ – На свадба дошол со 6 трудници, сите бремени од него!

Еспресо

Северина ги покажа нозете во ултра краток шорц: „Изгледаш како божица“ (ФОТО)

Igor

Карлеуша после се ги спакува куферите и ја напушти Србија (ФОТО)

Igor

Од танцот на пејачката Едита нема да ви биде добро: Таа го спушти телефонот подолу и … (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Аца Лукас „смува“ Хрватка! Оваа убавица му се „пуштила“ на пејачот на Инстаграм, а погледнете како ја почнале романсата! (ФОТО)

Васко Спасоски

Нивес Целзиус со нова ОПАСНО ЖЕШКА фотка на Инстаграм (ФОТО)

Igor