21.8 C
Скопје
09:13 - 15 јуни, 2024

РОДЕНДЕН НА ПРВАТА ДАМА: Фотографијата од Меланија стана интернет-хит

Меланија Трамп го прослави својот 49-ти роденден, а по тој повод на официјалниот твитер-профил на Белата куќа беше објавена фото-честитка.

Но, следбениците бурно реагираа, затоа што честитката не ја прикажува првата дама во кругот на семејството, како што се очекувало, туку како седи сама и е опкружена со фоторепортери.

По изразот на лицето се гледа дека таа не е воодушевена од начинот на кој ѝ се честита роденденот.

Но, потоа интернетот ги презеде нештата во свои раце:

https://twitter.com/chibilex1/status/1121789158429798400?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1121789158429798400&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.kurir.rs%2Fplaneta%2F3244575%2Fmelanija-se-nije-nadala-ovakvoj-rodjendanskoj-proslavi-obukla-zelenu-haljinu-sela-na-kauc-a-onda-je-poceo-haos-foto

Слични објави

(Фото) Ова е братот на Јована Јеремиќ кој вешто го крие: Тој ѝ е најголема поддршка

еспресо

Пријателите на Џенифер Лопез предвидуваат: Ќе го надмине разводот со Бен Афлек и ќе му се врати на Алекс Родригез!

еспресо

(Фото) Кејт Мидлтон се огласи пред утрешното јавно појавување: Терапијата оди добро, има лоши и добри денови

еспресо

(Фото) Павле и Ирина Камилоски му направија крштевка на синот Јосиф

Еспресо

(Фото) Злато и дијаманти: Позната српска манекенка се прошета низ Белград со накит вреден 72.000 евра

Еспресо

(Фото) Сопругата на Дарко Лазиќ се соблече во шестиот месец од бременоста! Го покажа стомакот во минијатурно бикини

Еспресо
Се вчитува....