Резултатите од обдукцијата пристигнаа: Познато е како загина раперот Гру

Српскиот рапер Далибор Андонов, познат под уметничкото име Гру, загина вчера во близина на Наутичкиот клуб „Земун“, откако при параглајдерство паднал во вода.

Според првите резултати на обдукцијата, раперот се удавил во Дунав бидејќи претходно се здобил со повреди на кичмата.

Телото на раперот неколку часа било во чамецот на брегот, а полицијата направила увид.

Слични објави

Анастасија Ражнатовиќ го снимаше Новак Ѓоковиќ како „денса“ во диско! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Вереникот на Џеј Ло ја исплука Кајли Џенер: Џабе што е богата, глупава е како цигла (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Дарко Спејко имаше „акција“ во „Задруга“: Преубавата Тара падна во рацете на кумановецот (ВИДЕО)

Igor

Хороскопски знаци на кои не можете да им се доверите, ниту пак да им верувате

Igor

Откако Џиџи Хадид го покажа својот дом, твитерџиите си играат мајтап со неа, како ви се допаѓа вам?

Еспресо

Кој би сакал да пее со неа?! Девојките од „Spice Girls“ ја одбиле Адел да им се придружи на бината (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

тринаесет − 6 =

Слични објави

Порасна малото девојче: Антониа Гиговска со храбар и модерен стајлинг (ФОТО)

Igor

ЕДНОСТАВНО И СЕКСИ: Модниот стил на Брижит Бардо кој му одолева на времето (ФОТО)

Igor

Еве како The Rock ја изненади својата најстара обожавателка (ВИДЕО)

Igor

Jадења кои само предизвикуваат поголема глад

Igor

Направете ги набрзина: Посни полнети бомбици со кокос

Igor

На вашата врска и дојде крајот? Еве како да го преболите тешкиот период!

Igor