Првото интервју на принцот Хари по раѓањето на кралското бебе (ВИДЕО)

„Тоа беше најневеројатно искуство што никогаш не ни можев да го замислам”.

Принцот Хари во своето прво интервју по раѓањето на неговиот син изјави дека кралското бебе е „многу здраво машко бебе“.

Тој доаѓањето на свет на бебето го нарече „најневеројатно искуство што никогаш не ни можев да го замислам“.

По неколку-месечно исчекување, принцот Хари и Меган Маркл утринава му посакаа добредојде на светот на нивното прво машко дете, испраќајќи им на кралските фанови тотална возбуда. Но, се чини дека немаше некој посреќен, од принцот Хари кој за прв пат стана татко ова утро, погледнете го неговото прво интервју:

Се уште не е објавена ниту една фотографија од кралското бебе и неговото име се уште не е откриено, но она што го знаеме е дека тој е седми по ред за тронот, веднаш по принцот Хари.

Слични објави

Саша Матиќ 16 години е во брак со сопругата, но поради оваа причина веднаш би ја НАПУШТИЛ

Igor

УТКА НА ГОДИНАТА: Ријана во кич издание предизвика лавина негативни коментари (ФОТО)

Igor

Брза и фантастична посна пита со праз и компир

Igor

Ќерката на Ума Турман шета ГОЛА и ПИЈАНА: Сите ме сакаат во кревет! (ФОТО)

Igor

Критичарите остри за стајлингот на Селин Дион: Модата е за поигрување, ама ова е навистина премногу! (ФОТО)

Еспресо

Фотографии кои ја вознемирија јавноста, но навистина треба сите да ги видат: Да, сега е вистинскиот момент! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

5 + 8 =

Слични објави

Мала астро школа: Какви сме во љубовта и во кревет

Igor

Во бикини на тераса: Геогрина Родригез покажа колку е вредна во изолација (ФОТО)

Еспресо

Најмладата милионерка облечена само по чорапи на себе! (ФОТО)

Igor

Бела Хадид позираше без маица, а градите ги покри со бурито (ФОТО)

Еспресо

Вистинската причина зошто Бред Пит не присуствуваше на БАФТА наградите! (ФОТО)

Еспресо

Џеј му беше лут седум години на Адил зошто ја претепа ќерка му, но погледнете што се случило пред неговата смрт!

Васко Спасоски