Принцот Луи прослави прв роденден (ФОТО)

Најмалиот син на принцот Вилијам и војвотката Кејт Мидлтон наполни една година.

Британското кралско семејство, по тој повод, ги сподели фотографиите од него на сите официјални профили на социјалните мрежи на Кенсингтонската палата.

Фотографиите ги направила неговата мајка, во нивниот дом во Норфолк.

Луи наполни една година. Тој е трето дете на Кејт и Вилијам, кои ги имаат и петгодишниот Џорџ и тригодишната Шарлот.

Фото Твитер
Фото Твитер

Слични објави

Тетоважите на АНЏЕЛИНА ЏОЛИ:„Веќе никогаш нема да бидам глупава да си истетовирам име од маж“

Igor

Дневен хороскоп за 22.10.2019: Лавовите губат контрола врз финансиите, а Рибите ќе пронајдат љубов

Igor

Трогателна порака од Елиот Пејџ по признанието дека е трансродово лице

Милена Ризовска

Северина направи хаос пред домот на Милан во Белград, па полицијата и нареди да се изолира две недели! (ВИДЕО)

Што ти требаше ова?! Пејачката Николија не би ја препознала ниту родената мајка! (ФОТО)

Igor

Нина Бадриќ како Моника Белучи (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

4 × 1 =

Слични објави

ФОТО: За само еден час собра 1,5 милиони лајкови: Џастин Бибер објави фотографија од неговата сопруга во бикини!

Васко Спасоски

Малку поинаков оброк: Печен карфиол со павлака и кашкавал

Igor

МИШЕЛ „ЖАРИ И ПАЛИ“: Беше модел, но се одлучи за боксот! (ФОТО)

Igor

Ајнштајнова загатка за проверка на интелигенцијата: Проверете дали сте и вие еден од генијалците кои можат да го решат

Еспресо

Најпопуларниот женски бенд во светот и официјално се распаѓа

Еспресо

Нов тренд на Инстаграм: Не им е доволно што го фотошопираат задникот, сега и ова

Igor