37.8 C
Скопје
17:50 - 19 јули, 2024

Ознака : #сликанаденот

ЛајфстајлСцена

Принцот Луи прослави прв роденден (ФОТО)

Igor
Најмалиот син на принцот Вилијам и војвотката Кејт Мидлтон наполни една година. Британското кралско семејство, по тој повод, ги сподели фотографиите од него на сите...