Преживеала страшна сообраќајна несреќа: Руска манекенка не сака да се погледне во огледало (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ФОТО)

Триесетишестгодишната Евгенија Сметанина која важи за една од најубавите руски манекенки, тврди дека не може да го гледа својот лик, бидејќи доживеала страшна сообраќајна несреќа.

Имено, манекенката одлучила да се вози со таканареченото „блабла“ возило и да заштеди пари од патувањата, а потоа и добро да се забавува. Но очигледно таа брзо се покајала, бидејќи возачот на овој автомобил заспал и така дошло до страшна сообраќајна несреќа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Сметанина Евгения (@evgeniya_smetanina) on

Таа на клиника преживеала клиничка смрт поради повреди на главата, а потоа се разбудила унакажана во лицето и како што таа вели, можеби ќе биде во количка целиот свој живот.

– Згрозена сум од моето лице. Не можам да се гледам себе си – со бес во себе и солзи изјавила младата манекенка.

Инаку таа е една од најуспешните руски манекенки, а во 2007 година Евгенија се натпреваруваше на државниот избор за најубава Русинка.

Слични објави

Познатите личности и нивните ритуали за пред спиење!

Еспресо

ВИСТИНСКАТА ЉУБОВ ОПСТАНУВА И ПОКРАЈ ПРОБЛЕМИТЕ! Заедно ги пребродија најтешките животни моменти! (ФОТО)

Igor

И Џенифер Лопез е ИСТА КАКО НАС кога е без шминка и тазе „неизбањата“! Јееее!

Igor

ШАМАР ЗА МЕГАН И ХАРИ: Што овојпат направија принцот Вилијам и Кејт Мидлтон?

Igor

Цел свет се бори со коронавирус, а Хари Мата Хари со лекови за потенција: Завршил во болница поради вијагра?

Еспресо

Дневен хороскоп: Девиците ќе ја пронајдат сродната душа, Јарците ги очекува авантура

Igor

Остави Коментар

1 × четири =

Слични објави

Италијанците се гневни на славната манекенка поради видеото во кое се мајтапи со коронавирусот и глуми задушување

Еспресо

Овие хороскопски знаци најмногу ги „манијачат“ бившите на социјалните мрежи

Igor

Вистината за ХИМАЛАЈСКАТА СОЛ: Во овие митови не треба да верувате

Igor

Едноставна и прекрасна: Камерон Дијаз во опуштено издание (ФОТО)

Igor

САКАЛА САМО ЕДЕН ВО ЖИВОТОТ: Една од најтажните љубовни судбини на екс-ју сцената

Igor

Заштедете си време: Овие фризури на мажите најмногу им се допаѓаат! (ФОТО)

Igor