Прекрасна глетка – Емили Ратајковски топлес на плажа (ФОТО)

Емили Ратајковски повторно со изненадување за своите фанови кои ги има буквално од целата планета.

Емили не би била Емили ако не објави провокативна фотка и со тоа не направи хаос на социјалните мрежи.

Овојапат тоа беше фотка од плажа. Славната манекенка се сончаше топлес, меѓутоа градите ги покри со шапка за на глава. Штета, нели?

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Слични објави

Погледнете кога ќе биде погребан Коби, неговата ќерка и останатите загинати од хеликоптерската несреќа!

Васко Спасоски

Погледнете на колку години казна затвор е осуден Харви Вајнстин! (ФОТО)

Васко Спасоски

Македонката Викторија ги има „сите карти“ да биде нова Адријана Лима

Igor

Најубавото деколте во „Ѕвездите на Гранд“ оваа сезона доаѓа од Скопје (ФОТО)

Igor

Рита Ора облече црвен џемпер со дупки, а под него… (ФОТО)

Васко Спасоски

Најмладиот член на Менса има 3 години и IQ 142! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

четири × 2 =

Слични објави

По еден месец откриено кое име Енрике и Курникова и го дале на ќеркичката

Еспресо

Славната актерка за мрачните моменти од почетокот на кариерата: Ми се случуваа страшни работи…

Еспресо

Одбил да биде евакуиран за да може да ги спаси животните! (ФОТО)

Еспресо

Какви коли возат славните и богатите (ВИДЕО)

Igor

Водителката Миа Костова му ја исполни новогодишната желба на синот Андрија, а тој за малку ќе се расплачеше од среќа (ВИДЕО)

Слободен печат

Поминаа 75 години од познатата битка за Иво Џима: За 36 дена загинаа 28.000 војници (ВИДЕО)

Еспресо