Познатиот актер Андрија Милошевиќ во женски фустан пее песна од Пршута Станојковиќ (ВИДЕО)

Познатиот српски актер Андрија Милошевиќ честопати знае да ги насмее своите следбеници на Инстаграм објавувајќи смешни видеоклипови, но овој пат се надмина сами себе.

Славниот актер облече долг фустан со цветен дезен и го запеа „новиот хит на пејачката Пршута Станојковиќ“, танцувајќи покрај базенот. Својот стајлинг го надополни со долги висечки обетки.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

HIT !!! ORILA, GORILA ..ZVEZDA U USPONU , MLADA PRŠUTA STANOJKOVIĆ.. #hit #zezanjeupauzisnimanja

A post shared by andrijamilosevic_official (@andrijamilosevic_official) on

Слични објави

Само делува самоуверено: Роби Вилијамс откри зошто одбил да го замени Фреди Меркјури во „Queen“

Еспресо

Ова се најнеобичните новогодишни елки на светот: Човечката фантазија нема граници! (ФОТО)

Теодора Циклевска

Премиерно претставена песната со која Васил Гарванлиев ќе не претставува на Евровизија (ВИДЕО)

Еспресо

ОСКАРИ: Историјата на модата на Оскарите преку 10 креации (ФОТО/ВИДЕО)

Васко Спасоски

Фудбалерот Џемаили ја остави, а таа вели: „Не сакам супа која мора да се загрее повеќе пати“ (ФОТО)

Igor

Есенски накит со кој нема да згрешите (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

седум + осум =

Слични објави

Џакузи, сонце, рај… Шварценегер изолацијата ја подигна на ново ниво

Еспресо

Овие три хороскопски знаци изневеруваат најчесто и најмногу

Igor

ПОСТИГНАА ДОГОВОР: По разводот Бредли и Ирина мораат да живеат во ист град

Igor

Наташа Беквалац: Љубовта ме натера да го направам тоа (ВИДЕО)

Igor

Мала астро школа: Какви сме во љубовта и во кревет

Igor

Русковска се изнасмеа на „Златна Бубамара“- На менито на Сашко Коцев и аферата „Рекет“ (ФОТО)

Васко Спасоски