ПОМОШНИЧКАТА УДРИ ПО ПЕЈАЧОТ: Заработуваше милиони, а јас немав што да јадам

Ема Портнер е поранешна кореографка и помошничка на славниот Џастин Бибер, која му помагала со кореографиите на неговата турнеја во 2016 година.

Таа отворено зборува дека жали што некогаш соработувала со него.

„Ти го дадов своето тело, креативноста, времето и трудот. Ти заработи милиони, а јас ништо. Сама ги чистев подовите во салата за танцување. Начинот на кој ме деградираше е срамен“, изјавила Ема.

Таа е позната по тоа што е во брак со актерката Елен Пејџ. Фановите на Бибер застануваат во негова одбрана, но секако, има и многу кои се на страната на Ема.

https://www.instagram.com/p/BUrPDEYjM2p/?utm_source=ig_embed

Слични објави

Беа блиски пријатели: Јелена Карлеуша вчера објави заедничка фотка со Тоше Проески (ФОТО)

Васко Спасоски

Серена Вилијамс ни го покажа задникот во минијатурно бело бикини (ФОТО)

Igor

Златна малина 2020: Коронавирусот ја одложи церемонијата, но не и доделувањето (ВИДЕО)

Еспресо

Атиџе и во Лос Анџелес ја покажа својата мудрост: Како што јас споделувам со пчелите, така сакам и сите луѓе да споделуваат едни со други!

Еспресо

Доколку веќе не сте ја купиле: Зошто треба да купите „баскет баг“ за оваа сезона (ФОТО)

Igor

МИЛА ЈОВОВИЌ прозборе за спонтаниот абортус: Сè уште имам ноќни мори

Igor

Остави Коментар

дваесет − дваесет =

Слични објави

Фановите загрижени зошто таа изгледа преслабо и загрижувачки, Кејти Холмс непрепознатлива! (ФОТО)

Igor

Наташа Беквалац ја „лапна“ шампитата без раце! (ФОТО)

Васко Спасоски

Панчо и Андреј во борба против коронавирусот: ДНК со концерт во живо, ама од дома!

Васко Спасоски

Утрово во Белград почина Ѓорѓи Желчески од дуетот Селимова – Желчески!

Васко Спасоски

Тијана не може да скрие колку се гордее со својот син

Igor

Заев и Димитров се горди со Тамара

Igor