Погледнете како и стојат бикините на Шакира кои сама ги дизајнирала (ВИДЕО)

Светската музичка ѕвезда Шакира ги покажа новите бикини кој сама ги дизајнирала.

Четириесетидвегодишната сопруга на шпанскиот фудбалски ас Џерард Пике одлучи на социјалните мрежи да се пофали со новите бикини и да ја покаже својата совршена става.

Иако повеќето сигурно прво ги забележале нејзините совршени облини, убавата Шакира со објавата сакала да  го покаже костимот за капење кој што самата го дизајнирала.

Под видеото во кое Шакира е во новите пинк бикини  таа напишала:

-Погледнете го костимот за капење кој самата го дизајнирав!

 

View this post on Instagram

 

Check out the bathing suit I designed! Qué les parece este vestido de baño que diseñé? Shak

A post shared by Shakira (@shakira) on

Слични објави

Елена Велевска ја објави најпровокативната фотка досега: Го откопча палтото и има што да се види… (ФОТО)

Васко Спасоски

Марк Џејкобс се венча со својот партнер

Igor

Три работи кои ќе се променат во врската по неверството

Igor

Ѝ ги платив сметките од 200.000 долари, ѝ купував гардероба, ја оставив свршеницата и на крајот ме шутна! (ФОТО)

Васко Спасоски

Познатите на Вимблдон: Харелсон пиеше вино, Безос дојде со новата девојка (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Комбинација од која ќе ве здоболи главата! Џесика во розево од глава до пети! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

2 × 3 =

Слични објави

Ѕирнете таму каде што не би смееле: Што прават стјуардесите кога никој не ги гледа

Еспресо

Откриено што работи Меган Маркл во Канада, а еве како се нарекува себеси (ФОТО)

Еспресо

ТАА ЉУБОВНА ПРИКАЗНА ЗА НЕА БИЛА СЕ: Дали знаете како Аркан и Цеца меѓусебно се шегувале?

Igor

Пита со спанаќ која и Софија Лорен ја подготвува (РЕЦЕПТ)

Igor

Во домашни услови направила ист производ како од Мекдоналдс (ВИДЕО)

Еспресо

Стојне Николова: Летото ќе го поминам во нашиот преубав Охрид

Еспресо