ПОГЛЕДНЕТЕ како девојката на РОНАЛДО блесна во Кан (ФОТО)

Георгина Родригез, девојката на Кристијано Роналдо, ја покажа својата неверојатна фигура во црниот елегантен фустан на Канскиот фестивал.

Profimedia

Родригез присуствуваше на премиерата на филмот „Once Upon A Time In Hollywood“ со кој Леонардо Дикаприо и Бред Пит ќе се обидат да ги оживеат златните години на Холивуд под режисерската палка на Квентин Тарентино.

Profimedia

25-годишната Родригез е во врска со Роналдо неколку години, а ја имаат едногодишната ќерка Алана Мартина.

Слични објави

ТАМАРА со „PROUD“ обезбеди пласман во финалето на Евровизија (ВИДЕО)

Igor

Хит фризура за летото: Кратката коса е повторно во мода (ФОТО)

Igor

Хуманоста во прв план: Иако имаат милиони, овие ѕвезди обожаваат да им помагаат на другите

Еспресо

Се топат во уста – Американски палачинки со јаболка и цимет

Igor

НЕШТО УБАВО: Направете домашен млечник по традиционален рецепт

Igor

Шарлиз Терон во вамп издание: Во црно од глава до пети (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

12 + 19 =

Слични објави

Први кавгаџии – 3 хороскопски знаци секогаш спремни за расправија

Igor

Албанска пејачка ги полуде фановите, го покажа задникот за кој сите би сонувале (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Четири грешки поради кои ноктите се уништуваат

Igor

5 стајлинзи во кои ќе изгледате како милион долари: Вака се носи најженственото парче облека оваа сезона! (ФОТО)

Еспресо

Меган Mаркл на „Мет гала“ ќе оди без Хари, во придружба на друг маж

Еспресо

ВАЛЕНТИНА ВИЊАЛИ: За да ја засакате кошарката уште повеќе (ФОТО+ВИДЕО)

Igor