ПОДАРОК ВРЕДЕН 10.000 ЕВРА! Цеца ја изненади Анастасија со нешто уникатно

Анастасија Ражнатовиќ организирала прослава по повод својот 21 роденден, а оваа година одлучила сама да ги покрие трошоците за гламурозната прослава.

Откако успешно ја гради музичката кариера, Анастасија станала финансиски независна, па Цеца одлучила да ѝ приреди едно изненадување.

Таа кај својот пријател, златарот Небојша Бојовиќ нарачала уникатен ѓердан, кој на ќерка си ѝ го подарила за роденден. Тоа е ѓердан од бело злато со дијамант, чија вредност достигнува 10.000 евра!

„Цеца никогаш не штедела кога се разботи за нејзините деца. Многу е горда на Таса бидејќи израсна во сериозна девојка која умее да се грижи сама за себе. Затоа и се воодушеви кога ќерка ѝ ѝ соопшти дека сама ќе ја финансира својата прослава, вели изворот.

Слични објави

ПЕТ ПРАВИЛА за заштита на РУСАТА КОСА во текот на летото

Igor

Додека Лила лежи и гледа телевизија, тој и ги бакнува нозете… (ФОТО)

Еспресо

ПОЗНАТАТА ПЕЈАЧКА НА ОНКОЛОГИЈА: Марија не се одделува од нејзе

Igor

Нема потреба повеќе да ги криете нозете – Ова е најдобриот домашен лек за проширени вени

Igor

ФОТО: Се огласи винарот кој наводно е во врска со Северина: Немој да ме прашувате тоа…

Васко Спасоски

„Ова е за во затвор“: Бекам повторно ја бакнува ќерката во уста (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

десет − 3 =

Слични објави

ФОТО: Тато Слаткар објави фотографија со неговиот наследник Моша!

Васко Спасоски

Се врати атрактивната ТУНА: Во секси црно бикини пејачката позира покрај базен (ФОТО)

Igor

Жените родени во овој хороскопски знак не се плашат да го направат првиот чекор!

Igor

Вдовицата која изгуби милиони поради Инстаграм

Igor

Ким Кардашијан тргна по стапките на татко ѝ: Се бори за луѓето кои биле погрешно обвинети!

Еспресо

Ова е најмладиот син на Мајкл Џексон за кого скоро 10 години никој не знаеше ништо! (ФОТО)

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian