Перо Антиќ првпат јавно зборува за разводот, за скапите автомобили и моментот кога го нокаутирал Џејмс Леброн

Перо Антиќ во „Еден на Еден“ прозборе за приватниот живот и за ноќта кога го привеле во Њујорк.

Раскажа и за  искуството во НБА и европските клубови, за страста кон автомобилите, моментот кога го нокаутирал Џејмс Леброн… Ова се само дел од темите кои кошаркарската легенда Перо Антиќ ги раскажа во емисијата „Еден на Еден“ со Жаре.

Антиќ и Жаре муабетеа и за приватниот живот на Перо, за синовите Лука, Павел и Петар, а шоуто го развеселија и игрите кои од оваа сезона повторно се враќаат.

За што уште зборуваа гледајте во премиерното издание на првата емисија од 11. сезона на „Еден на еден“. Првата емисија е во недела, на 27 октомври, во 18:30 на Канал 5.

Слични објави

На нејзиниот изглед би и позавиделе и двојно помлади девојки: Актерката на прагот на 6-та деценија изгледа феноменално! (ФОТО)

Еспресо

Емили Ратајковски во минијатурно бикини не потсети зошто нејзиното тело е сон на многу мажи! (ФОТО)

Васко Спасоски

Анлела Сагра е една од најсексапилните фитнес модели во светот! (ФОТО)

Еспресо

„Пријатели” повторно заедно поради снимање на специјал

Еспресо

The Chicks имаат нова песна! (ВИДЕО)

Igor

ЖИВОТНА ДРАМА НА ПОЗНАТАТА ПЕЈАЧКА: Ѝ се слошило и го изгубила видот

Igor

Остави Коментар

10 + деветнаесет =

Слични објави

Манекенката ја разбудиле од анестезија додека била на операција на мозокот

Еспресо

Кинси Волански во полуголо издание му оддаде почит на Коби Брајант (ФОТО)

Еспресо

Под мразот на Антарктикот откриени остатоци од древна прашума

Еспресо

Вкусот на кафето зависи од бојата на шолјата од која го пиете?

Слободен Печат

Кој најмногу се ЛЕПИ за АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЌ?

Igor

„Чесен“ хакер врати 25 милиони во криптовалути кои ги украл две години порано

Еспресо