ОВОЈПАТ ПРЕТЕРА: По бизарните стајлинзи и трансформации, на ред е ГОЛА ПОКРАЈ БАЗЕН

Само неколку дена откако изведе стриптиз на Мет гала , Лејди Гага на Инстаграм објави фотографија облечена само во танга .

,,По долгата недела полна со обврски, време е за домашна забава” , напиша пејачката покрај фотографијата на која позира гола во танга и со коктел во рацете покрај базен.

Пејачката пред неколку дена се појави на Мет гала облечена во фустан во циклама боја , а потоа се соблекуваше 16 минути пред присутните за на крај да остане само во долна облека и црни чорапи.

Слични објави

Цеца ќе стане баба: Снашката ќе ја мазам и пазам!

Igor

ТРИ МЕСЕЦИ НЕ ПЛАТИЛА РАТА: Банка во потрага по Северина, која троши илјадници евра на одмор

Igor

Почина познатиот глумец од „Сопранови“, синот порача: Никој не беше ПОДОБАР од тебе тато! (ФОТО)

Igor

ХИТ ВИДЕО: Тијана го бања синот, а во еден момент неочекувано се појавува Тамара на врата (ВИДЕО)

Igor

11 милиони лајкови како од шега: Кога најмладата милијардерка ќе се соблече во бикини, тоа е празник за очи (ФОТО)

Еспресо

Меган Маркл се сретна со Бијонсе, пејачката доцнела дури 90 минути (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

17 − 7 =

Слични објави

Познат албански модел позираше КАКО ОД МАЈКА РОДЕНА, изгледа толку СОВРШЕНО (ФОТО)

Igor

Уапсен модниот тајкун Питер Нигард: 25 години сексуално тероризирал сиромашни малолетнички!

Еспресо

Интересен и поинаков – Појадок во чашка полна витамини, пробајте го задолжително!

Igor

Еден од најмоќните луѓе во шоубизнисот три години нема мобилен телефон

Еспресо

„Не можам да ги запрам солзите“: Луна Ѓогани седи дома и плаче!

Васко Спасоски

Експлодира кавгата меѓу Цеца и Чедомир во емисија во живо: Зошто бев уапсена за убиството на премиерот? (ВИДЕО)

Еспресо