Ова се најперверзните пози на Џеј Ло: Ги рашири нозете, а „доле“ имаше само тенка линија! (ФОТО)

Каде и да се појави Џенифер Лопез (50) не може да ве остави рамнодушни и да постигне било што, освен успех.

Таков резултат постигна и со филмот „Hustlers“ во кој ја игра стриптизерката Рамона, а Џеј Ло не се срамеше својот сексапил и перверзност да ги истакне пред камерите.

Иако филмот е преполн со жешки сцени, два кадри се најжешки и тоа не само во филмот, туку во целата нејзина кариера.

Се работи за танцот во бел костим кој таму „доле“ има само лента, односно линија која и баш не успеа да сокрие се што требало да сокрие.

Фото: Принтскрин

Во една од позите Џеј Ло ги шири нозете и така нејзиниот задник е во преден план.

Фото: Принтскрин

Додека во другиот кадар таа целосно го покажува задникот, а гостинот и става пари во тенките ленти…

Слични објави

Слатко исчекување во најголема тајност: Ед Ширан и неговата сопруга ќе станат родители

Еспресо

„Ауди“ ја повлече „провокативната“ и „опасна по живот“ реклама со девојчето и бананата

Еспресо

После турбулентниот период конечно ја пронајде среќата: Деми Ловато се вери со своето момче! (ФОТО)

Еспресо

Погледнете што му направи Герогина на Кристијано пред тренинг! (ФОТО)

Васко Спасоски

Анкетите покажаа: Ова се највозбудливите места за секс на отворено

Igor

Каква мајка, таква ќерка! Адријана Лима има преубава мајка! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

2 + 13 =

Слични објави

Котевска: Да појасниме, не стојам јас до Леонардо ди Каприо, тој стои до мене (ФОТО)

Еспресо

Горда е на своето тело: Пирс Бронсан и неговата сопруга уживаат на плажа (ФОТО)

Еспресо

Брз и евтин ручек: Совршен пилешки ѓувеч за целото семејство

Igor

Жолта – боја на пролетта и стилот

Igor

Актерот од „Сопранови“ пронајден мртов, покрај него имало и бел прав (ВИДЕО)

Igor

Каја Гербер го облече ЛЕГЕНДАРНИОТ САДО-МАЗО СТИЛ на нејзината мајка (ФОТО)

Igor