Ова е трикот кој Џенифер Лопез го користи за секогаш да изгледа совршено!

Како што паѓаат температурите, станува се потешко да се смисли модна комбинација вредна за комплименти. Сепак, изгледа дека славната Џенифер Лопез, без разлока на временските прилики, нема проблем со тоа.

Во разговорот за InStyle таа открила дека тоа и оди од рака, а тајната е дури во три трика.

„Сите мои наочари за сонце одговараат на поинакво расположение и поинаква вибрација. Можам да ги вклопам со било што, без разлика дали носам облека за вежбање или нешто гламурозно“, открила Џеј Ло која неодамна призна дека е вистинска „зависничка“ од тој моден додаток.

Profimedia

Наочарите за сонце се задолжителен дел од нејзината гардероба и за време на зимските денови, а ги обожава моделите кои може да се носат апсолутно секогаш.

Освен тоа, открила уште две модни парчиња без кои не може.

„Сакам добар statement или убав неутрален капут кој се носи буквално преку се. Што и да имате на себе, со него автоматски ќе изгледате дотерано. Искомбинирајте фо со добри наочари за сонце и обетки и спремни сте“, заклучила таа.

Слични објави

Карлеуша ужива во Хрватска: Објави жешка фотографија и направи хаос на интернет (ФОТО)

Igor

Три грешки што често ги правиме кога е појадокот во прашање

Igor

„ДС Колектив“ со двојна промоција: Албум и видеоспот за „Повторно замина“ (ВИДЕО)

Igor

Конечно потврдено – Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс го чекаат третото дете

Igor

„Копи-паст“: Вака изгледа таткото на Жељко Јоксимовиќ (ФОТО)

Васко Спасоски

Некој го купил смачканиот автомобил на Дарко Лазиќ, а причината е бизарна

Igor

Остави Коментар

1 + 5 =

Слични објави

Се сеќавате на скандалозната Нина Мориќ: Атрактивната Хрватка лежи на јахта и позира завртена со грб! (ФОТО)

Васко Спасоски

ОТКРИВАМЕ: Дали таблетите за контрацепција ја убиваат страста?

Igor

Пејачката е трудна, но не сака брак?

Igor

Една од најпознатите фитнес-инфлуенсерки ја покажа неверојатната 3-годишна трансформација! (ВИДЕО)

Еспресо

Ѕвездата на „ПЕДЕСЕТ НИЈАНСИ СИВА“ веќе го нема својот заштитен знак

Igor

Експертите откриваат дали треба да го миеме месото или не и каде грешиме кога го одмрзнуваме

Igor