Ознака : капут наочари за сонце

Сцена

Ова е трикот кој Џенифер Лопез го користи за секогаш да изгледа совршено!

Igor
Како што паѓаат температурите, станува се потешко да се смисли модна комбинација вредна за комплименти. Сепак, изгледа дека славната Џенифер Лопез, без разлока на временските...