Ориола, топлес на плажа (ФОТО)

Како што растат температурите, така се поголем број манекенки на социјалната мрежа Инстаграм, објавуваат фотографии во бикини.

Но, албанскиот модел Ориола Мараши одлучи да се појави поинаку. Убавицата, која во моментов одмара во Ксамил, блиску Саранда, одлучила да објави топлес слики. Дел од нејзините гради се покриени само со пешкир.

View this post on Instagram

No filter, my beautiful ALBANIAAAAAA ❤️

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Телеграфи најавува дека убавицата наредните денови ќе се појави со нови проекти од полето на модата.

Ориола е фото-модел, а се појавува во реклами на многу познати брендови, како и во музички видео спотови на познати светски пејачи.

View this post on Instagram

Shif me sy e so për ty 🌶

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Слични објави

Беше една од најпосакуваните актерки во Холивуд, а по турбулентниот брак со Стивен Сегал стана непрепознатлива! (ФОТО)

Еспресо

Мадона (60) се однесува како незрела тинејџерка: На сите им беше непријатно да ја гледаат! (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

РАЗГАЛЕНИ: Три хороскопски знаци кои важат за мамини синови

Igor

Опасна конкуренција на најубавите фустани: Оделото на Меланија Трамп е ПОЛН ПОГОДОК! (ФОТО)

Igor

Карлеуша како секси Баба Мраз: Објави фотка во долна облека

Теодора Циклевска

Алекс Родригез откри детали за венчавката со Џенифер Лопез (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

деветнаесет + 1 =

Слични објави

Лиз Харли и на 55 години е вистинска „бомба“: Објави фотка на која позира во минијатурно и бело бикини (ФОТО)

Васко Спасоски

Бијонсе храбро ги прошета „фелните“: Новите фотки откриваат дека дивата повеќе не се изгладнува! (ФОТО)

Igor

СТАНА МАЈКА за прв пат на 45 години! Познатата пејачка не ја крие среќата

Igor

Српската пејачка Каја облече мини-фустан, а градите во секој момент ќе испаднат надвор! (ФОТО)

ФОТО: Се нарекува кралицата на тигарот, се бања во луксуз, а нејзиниот сопруг објави експлицитно видео од двајцата!

Васко Спасоски

Бизарна казна: Сопругот на Северина ќе плати 750 евра затоа што се сликал со синот на пејачката

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian