Нивес во најприродно издание: Старлетата го покажа целулитот и влакненцата (ФОТО)

Нивес Целзиус ги изненади многубројните обожаватели со фотка од својот природен изглед на телото и тоа без грам фотошоп. На Инстаграм објави две споени фотки на кои ги откри сите недостатоци со кои е горда.

– Ова не е уште една пред и потоа фотка со цел да се промовираат антицелулитни креми или сличен производ. Фотките се направени во една иста минута. Го имаме тука ова одвратно светло кое не го сакаме од кое се гледа се она што не сакаме да видиме: Капилари, целулит, модрици и влакненцата кои ми стојат убаво, каде мојата кожа изгледа скоро совршено со некои мали знаци на целулит – напишала гордо Нивес, истакнувајќи работи кои многу жени би се срамеле да ги покажат.

– Јас се разбира, секогаш бирам добро светло и добри фотки, но ги зачувувам и лошите за да ми бидат потсетник дека некогаш само малку ме дели од она најдоброто – заклучила таа.

Слични објави

Луѓето прашуваат дали е реална: Анастасија е најубавата Русинка во светот? (ФОТО)

Igor

ВИСТИНСКИ ДЕТЕКТОРИ: Овие три хороскопски знаци секогаш знаат кога ги лажете

Igor

ЛУНА ЏОГАНИ го објави првиот спот: Веднаш ја нападнаа дека ЈА КОПИРА АНАСТАСИЈА (ФОТО)

Igor

Хотел наменет за љубителите на франшизата „Star wars“: Оваа година резервирајте си место за необично „патување“ во вселената! (ФОТО)

Еспресо

СО СЕБЕ НОСИ 230 КУФЕРИ: Џеј Ло за овој пат се подготвувала СО ГОДИНИ, а има и посебни услови

Igor

Албанската актерка Арјола Демири со еротска изведба на сцена: Мажите се возбудија

Igor

Остави Коментар

пет × пет =

Слични објави

Папараците ја уловија бившата на Џорџ Клуни на плажа во Сардинија (ФОТО)

Еспресо

Тајландскиот крал се самоизолирал во хотел на Алпите и си направил харем со 20 жени

Еспресо

Модни „победници“: Познатите ѕвезди веќе не знаат што да направат за да привлечат внимание (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Меган Маркл: Кралицата не може да ни забрани да го користиме брендот „Sussex Royal“

Еспресо

Нема да верувате! Постои интересна причина поради која Фиби од „Пријатели“ морала да има сестра близначка

Еспресо

Па, нешто нормално како автобус и не очекувавме: „Рамштајн“ со цепелин кружи над Америка! (ВИДЕО)

Еспресо